Salsa Solo

DLA PAŃ
Image

Jest to salsa zarezerwowana tylko dla Pań. W przyjemnej, latynoskiej atmosferze nauczycie się Panie kroków salsy, poczujecie wolność i swobodę ruchów,dzięki czemu ciało będzie bardziej elastyczne a ruchy pełne gracji.
Będziemy uczyć się kroków solowych SALSY cross body style i SALSY CUBANY jak również tzw. ladies styling, czyli tego wszystkiego, co podkreśla naszą kobiecość i pozwala stworzyć swój własny, niepowtarzalny styl i charakter TAŃCA.
W czasie zajęć pracujemy nad izolacją poszczególnych części ciała, świadomością ruchu podczas nauki kroków, które następnie łączymy w krótkie choreografie.

CENA:

110 zł. /os.
za cały kurs

CENA STUDENCKA:

100 zł. /os.
za cały kurs

6 zajęć
x 60 min.

kurs bez opłat
z kartami naszych
partnerów

Najbliższe Rozpoczynające Się Kursy Salsa Solo

Zapoznaj się ze szczegółami wszystkich poziomów Kursów Salsy Solo

Kurs Salsa Solo grupa początkująca

Jest to salsa zarezerwowana tylko dla Pań. W przyjemnej, latynoskiej atmosferze nauczycie się Panie kroków salsy, poczujecie wolność i swobodę ruchów, dzięki czemu ciało będzie bardziej elastyczne a ruchy pełne gracji. Będziemy uczyć się kroków solowych salsy cross body style i salsy cubany jak również tzw. ladies styling, czyli tego wszystkiego co podkreśla naszą kobiecość i pozwala stworzyć swój własny, niepowtarzalny styl i charakter tańca. W czasie zajęć pracujemy nad izolacją poszczególnych części ciała, świadomością ruchu podczas nauki kroków, które następnie łączymy w krótkie choreografie.

Kurs Salsa Solo grupa średnio zaawansowana

INSTRUKTORZY PROWADZĄCY:

PATRYCJA SŁABOLEPSZA-MAZUR
PATRYCJA SŁABOLEPSZA-MAZURWŁAŚCICELKA / SĘDZIA / INSTRUKTOR
KAMILA BARCZYŃSKA
KAMILA BARCZYŃSKAINSTRUKTOR

KONTAKT do nas

Studio Tańca STEP UP


e-mail: kontakt@studio-tanca.pl
ul. Jeleniogórska 12,
60-179 Poznań
NIP: 778-140-96-89

www.studio-tanca.pl

Studio Tańca Step Up

biuro czynne
od poniedziałku do czwartku
w godz.17:00 - 21:30

 

© 2016 Studio Tańca Step Up